Снігур пробилася до 1/4 фіналу WTA 125 у Канберрі та зіграє з першою сіяною |
|
Українська тенісистка Дар'я Снігур (WTA 149) вийшла до чвертьфіналу хардового турніру WTA 125 в Канберрі, Австралія. Про це пише Sport.ua.
У другому раунді українка в двох сетах переграла представницю Китайського Тайбея Лян Еньшуо (WTA 394) за 1 годину і 13 хвилин.
Снігур вперше грала проти Лян Еньшуо. У першій партії Дар'я поступалася 2:4, але виграла чотири гейми поспіль, розпочавши камбек.
У чвертьфіналі змагань у Канберрі Дар'я побореться проти першої сіяної Сімони Вальтерт (Швейцарія, WTA 88). Зустріч Снігур і Вальтерт відбудеться 8 січня о 01:30 за Києвом.
У Снігур і Вальтерт солідна історія очних протистоянь – рахунок 3:3. У 2025 році Сімона обіграла Дар'ю в кваліфікації US Open.
Для Снігур це буде третій чвертьфінал у кар'єрі на турнірі категорії WTA 125. У минулому сезоні українка програвала на цій стадії на кортах Варшави і Калдаш-да-Раїньї. |
||
| ||
Найбільш читане
- Мешканка Краматорського району приховала від ЗСУ місцезнаходження російського диверсанта і "злила" йому локацію операторів БпЛА
- Одну людину поранено вранці у краматорському селищі - попередня доба минула без постраждалих
- Продавчиня місцевого магазину наводила ворожі ракети на локації Сил оборони на Краматорському напрямку
- У Краматорському районі на російсько-українській війні загинув одинадцятий італієць
- Попередньо – без постраждалих: ворог обстріляв 7 населених пунктів Краматорського району
Даючи рекламу одночасно у дві газети - "Технополіс" и "Четвер", Ви заощаджуєте гроші, а реклама працює вдвічі ефективніше! Телефони відділу реклами:
(06264) 3-43-68
(06264) 3-57-44
050-855-05-12
Найкоментованіше
Опитування
Результати: 70

