В Краматорске с 18-го июня прекращается централизованное водоснабжение |
|
|
||
| ||
Найбільш читане
- Шість людей зазнали поранень через російські атаки Краматорського району
- Населений пункт Краматорського району стає все більш актуальною ціллю для ворога
- Росіяни вбили трьох жителів Краматорська, ще 13 людей зазнали поранень протягом доби у місті та районі
- Внаслідок суботнього авіаудару по Словʼянську загинула родина, яка приїхала до стоматології
- Вночі росіяни ударили ФАБами-250 по Словʼянську і вбили жінку в Краматорську
Останні народні новини
- Три з трьох! Три смаки Sticketti від КИЇВХЛІБ отримали золото Favorite Food&Drinks 2026
- Ріст тарифів необхідно зупинити
- ALVIVA GROUP на Gulfood 2026: курс на підкорення ринку MENA
- ALVIVA GROUP збільшує площу посівних земель на 26% завдяки розмінуванню та рекультивації
- КИЇВХЛІБ – володар першої "Срібної кнопки" YouTube в українському фуд-сегменті
Вигідна пропозиція щодо розміщення реклами.
Даючи рекламу одночасно у дві газети - "Технополіс" и "Четвер", Ви заощаджуєте гроші, а реклама працює вдвічі ефективніше! Телефони відділу реклами:
(06264) 3-43-68
(06264) 3-57-44
050-855-05-12
Даючи рекламу одночасно у дві газети - "Технополіс" и "Четвер", Ви заощаджуєте гроші, а реклама працює вдвічі ефективніше! Телефони відділу реклами:
(06264) 3-43-68
(06264) 3-57-44
050-855-05-12
Найкоментованіше
Опитування
Чи є зараз, на Ваш погляд, сенс у переговорах з росіянами?
Результати: 70
Ні. Перемовини після нашої перемоги - 64.3%
Так. Перемовини допоможуть вирішити конфлікт - 35.7%
Результати: 70


Коментарі
Славянск №2. уже настал тот момент безразличия за имущество. по-барабану на квартиру, технику, вещи. хочется ЖИТЬ! и не умереть.
дальше думаю эта история повторится в Дружковке, в Константиновке и до самого Донецка
Хотя то, что регион страны бандитский как мы все видим это правда. Всё то, что было среди нас теперь на виду
От потока информации уже голова устала. Думаю дальше даже умереть не будет страшно, просто настолько устал. Смысл жить если в любой момент на голову упадет бомба. Смысл стремиться, мечтать? Как это всё надоело