В Краматорске сняли детей с автоматом Калашникова |
|
Другие ужасаются тому, что увидели. И, конечно, не обходится без подтекстов. На изначально, по всей вероятности, предполагавшийся риторическим вопрос «Считаете, это нормально?» появился ответ «Смотря в кого стреляют!".
|
||
| ||
Найбільш читане
- Шість людей зазнали поранень через російські атаки Краматорського району
- Населений пункт Краматорського району стає все більш актуальною ціллю для ворога
- Росіяни вбили трьох жителів Краматорська, ще 13 людей зазнали поранень протягом доби у місті та районі
- Внаслідок суботнього авіаудару по Словʼянську загинула родина, яка приїхала до стоматології
- Вночі росіяни ударили ФАБами-250 по Словʼянську і вбили жінку в Краматорську
Останні народні новини
- Три з трьох! Три смаки Sticketti від КИЇВХЛІБ отримали золото Favorite Food&Drinks 2026
- Ріст тарифів необхідно зупинити
- ALVIVA GROUP на Gulfood 2026: курс на підкорення ринку MENA
- ALVIVA GROUP збільшує площу посівних земель на 26% завдяки розмінуванню та рекультивації
- КИЇВХЛІБ – володар першої "Срібної кнопки" YouTube в українському фуд-сегменті
Вигідна пропозиція щодо розміщення реклами.
Даючи рекламу одночасно у дві газети - "Технополіс" и "Четвер", Ви заощаджуєте гроші, а реклама працює вдвічі ефективніше! Телефони відділу реклами:
(06264) 3-43-68
(06264) 3-57-44
050-855-05-12
Даючи рекламу одночасно у дві газети - "Технополіс" и "Четвер", Ви заощаджуєте гроші, а реклама працює вдвічі ефективніше! Телефони відділу реклами:
(06264) 3-43-68
(06264) 3-57-44
050-855-05-12
Найкоментованіше
Опитування
Чи є зараз, на Ваш погляд, сенс у переговорах з росіянами?
Результати: 70
Ні. Перемовини після нашої перемоги - 64.3%
Так. Перемовини допоможуть вирішити конфлікт - 35.7%
Результати: 70
В соцсетях появились фото детей, сфотографированных в Краматорске с оружием в руках. Дети, правда, не стреляют друг в друга, и, видно, что рядом находится взрослый. Фотографии, естественно, сопровождаются комментариями. Их авторы разделились в оценке. Одни не видят в этом «ничего такого». Дескать, не с куклами же пацанам фотографироваться. 
