Краматорчан учат оказывать первую медицинскую помощь |
|
|
||
| ||
Найбільш читане
- Шість людей зазнали поранень через російські атаки Краматорського району
- Населений пункт Краматорського району стає все більш актуальною ціллю для ворога
- Росіяни вбили трьох жителів Краматорська, ще 13 людей зазнали поранень протягом доби у місті та районі
- Внаслідок суботнього авіаудару по Словʼянську загинула родина, яка приїхала до стоматології
- Вночі росіяни ударили ФАБами-250 по Словʼянську і вбили жінку в Краматорську
Останні народні новини
- Три з трьох! Три смаки Sticketti від КИЇВХЛІБ отримали золото Favorite Food&Drinks 2026
- Ріст тарифів необхідно зупинити
- ALVIVA GROUP на Gulfood 2026: курс на підкорення ринку MENA
- ALVIVA GROUP збільшує площу посівних земель на 26% завдяки розмінуванню та рекультивації
- КИЇВХЛІБ – володар першої "Срібної кнопки" YouTube в українському фуд-сегменті
Вигідна пропозиція щодо розміщення реклами.
Даючи рекламу одночасно у дві газети - "Технополіс" и "Четвер", Ви заощаджуєте гроші, а реклама працює вдвічі ефективніше! Телефони відділу реклами:
(06264) 3-43-68
(06264) 3-57-44
050-855-05-12
Даючи рекламу одночасно у дві газети - "Технополіс" и "Четвер", Ви заощаджуєте гроші, а реклама працює вдвічі ефективніше! Телефони відділу реклами:
(06264) 3-43-68
(06264) 3-57-44
050-855-05-12
Найкоментованіше
Опитування
Чи є зараз, на Ваш погляд, сенс у переговорах з росіянами?
Результати: 70
Ні. Перемовини після нашої перемоги - 64.3%
Так. Перемовини допоможуть вирішити конфлікт - 35.7%
Результати: 70
Уже месяц на базе КМУ "Городская больница № 3" проводятся бесплатные занятия по оказанию первой медицинской помощи.
Коментарі
"По оперативным данным группы "Информационное Сопротивление", прошедшей ночью террористами из минометов был обстрелян аэродром в Краматорске. Силы АТО открыли ответный огонь. В результате было уничтожено 2 миномета боевиков и 1 инженерная машина разграждения ИМР, использовавшаяс я террористами. Среди силовиков потерь нет. По предварительным данным, около 40 боевиков было уничтожено", - написал он.\\\ Не могли бы вы осветить (подтвердить или опровергнуть) это. Спросив об этом официальные и не официальные городские власти. Кто же все-таки начинает первым? Кто действительно не хочет перемирия? Как все это достало. Только мирные переговоры, ВСЕХ участников конфликта! Спасем наш город от разрушения, а мирных жителей от уничтожения. С уважением к "Технополису".