В краматорской школе разоблачен "рассадник сепаратизма" (ФОТО) |
|
|
||
| ||
Найбільш читане
- Жінки гідно тримають стрій
- Шість людей зазнали поранень через російські атаки Краматорського району
- Населений пункт Краматорського району стає все більш актуальною ціллю для ворога
- Мешканець Краматорського району допомагав російським військам наносити прицільні удари по позиціях ЗСУ
- Є загиблий, восьмеро людей зазнали поранень внаслідок російських обстрілів Донеччини
Останні народні новини
- Три з трьох! Три смаки Sticketti від КИЇВХЛІБ отримали золото Favorite Food&Drinks 2026
- Ріст тарифів необхідно зупинити
- ALVIVA GROUP на Gulfood 2026: курс на підкорення ринку MENA
- ALVIVA GROUP збільшує площу посівних земель на 26% завдяки розмінуванню та рекультивації
- КИЇВХЛІБ – володар першої "Срібної кнопки" YouTube в українському фуд-сегменті
Вигідна пропозиція щодо розміщення реклами.
Даючи рекламу одночасно у дві газети - "Технополіс" и "Четвер", Ви заощаджуєте гроші, а реклама працює вдвічі ефективніше! Телефони відділу реклами:
(06264) 3-43-68
(06264) 3-57-44
050-855-05-12
Даючи рекламу одночасно у дві газети - "Технополіс" и "Четвер", Ви заощаджуєте гроші, а реклама працює вдвічі ефективніше! Телефони відділу реклами:
(06264) 3-43-68
(06264) 3-57-44
050-855-05-12
Найкоментованіше
- Жінки гідно тримають стрій
1 комментарий - Населений пункт Краматорського району стає все більш актуальною ціллю для ворога
1 комментарий
Опитування
Чи є зараз, на Ваш погляд, сенс у переговорах з росіянами?
Результати: 70
Ні. Перемовини після нашої перемоги - 64.3%
Так. Перемовини допоможуть вирішити конфлікт - 35.7%
Результати: 70
"ТЕХНОПОЛИС" сообщал о 

Коментарі
З.Ы. Напоминаю наблюдение и психиатрический эксперимент над тобой продолжается
Разве я могла тогда подумать, что уехав с родителями, как тогда казалось, на время в Россию, я окажусь в другой стране. А, некогда, родные мне украинцы будут мне и таким же как я говорить - "никогда мы не будем братьями". Разве я могла представить, что Украина так погрязнет в долгах? Опять же, отдавать их она не собирается. "Уважуха" ей полная за это. А ваша борьба с коррупцией??? Вы поменяли одних коррупционеров на других, аппетиты, которых в разы больше. А сколько убито людей, детей! все сепаратисты? А мерзкие призывы на банерах о распознавании бытового сепаратиза! Сдай соседа и получи бонус.
а почему не за вспышки на Солнце?