Краматорский бомж выбрасывает хлеб (ФОТО) |
|
Свое презрение к морали он демонстрирует ежедневно и ежечасно. Ходит под себя, оголяется и т.д. Выпрашивающего выпить и закурить бомжа, естественно, подкармливают. Сегодня сербдобольные люди угостили бомжа булкой. Два раза откусив, бомж, тут же выбросил хлебо-булочное изделие. Вон булка валяется, позади него.
|
||
| ||
Найбільш читане
- Жінки гідно тримають стрій
- Шість людей зазнали поранень через російські атаки Краматорського району
- Населений пункт Краматорського району стає все більш актуальною ціллю для ворога
- Мешканець Краматорського району допомагав російським військам наносити прицільні удари по позиціях ЗСУ
- Є загиблий, восьмеро людей зазнали поранень внаслідок російських обстрілів Донеччини
Останні народні новини
- Три з трьох! Три смаки Sticketti від КИЇВХЛІБ отримали золото Favorite Food&Drinks 2026
- Ріст тарифів необхідно зупинити
- ALVIVA GROUP на Gulfood 2026: курс на підкорення ринку MENA
- ALVIVA GROUP збільшує площу посівних земель на 26% завдяки розмінуванню та рекультивації
- КИЇВХЛІБ – володар першої "Срібної кнопки" YouTube в українському фуд-сегменті
Вигідна пропозиція щодо розміщення реклами.
Даючи рекламу одночасно у дві газети - "Технополіс" и "Четвер", Ви заощаджуєте гроші, а реклама працює вдвічі ефективніше! Телефони відділу реклами:
(06264) 3-43-68
(06264) 3-57-44
050-855-05-12
Даючи рекламу одночасно у дві газети - "Технополіс" и "Четвер", Ви заощаджуєте гроші, а реклама працює вдвічі ефективніше! Телефони відділу реклами:
(06264) 3-43-68
(06264) 3-57-44
050-855-05-12
Найкоментованіше
- Жінки гідно тримають стрій
1 комментарий - Населений пункт Краматорського району стає все більш актуальною ціллю для ворога
1 комментарий
Опитування
Чи є зараз, на Ваш погляд, сенс у переговорах з росіянами?
Результати: 70
Ні. Перемовини після нашої перемоги - 64.3%
Так. Перемовини допоможуть вирішити конфлікт - 35.7%
Результати: 70
Бомж-инвалид, который "дежурит" на входе в рынок по улице Маяковского, уже стал "достопримечательностью" Краматорска.

Коментарі
меня же никто не заставляет работать, вести нормальную жизнь
а тех кто этого бомжа не ганяет - так это в 20-ти метрах от него. согласен - позор и выговор им