В Краматорске активисты ловят сепаратистов на живца (ФОТО) |
|
|
||
| ||
Найбільш читане
- Жінки гідно тримають стрій
- Шість людей зазнали поранень через російські атаки Краматорського району
- Населений пункт Краматорського району стає все більш актуальною ціллю для ворога
- Мешканець Краматорського району допомагав російським військам наносити прицільні удари по позиціях ЗСУ
- Росіяни вбили трьох жителів Краматорська, ще 13 людей зазнали поранень протягом доби у місті та районі
Останні народні новини
- Три з трьох! Три смаки Sticketti від КИЇВХЛІБ отримали золото Favorite Food&Drinks 2026
- Ріст тарифів необхідно зупинити
- ALVIVA GROUP на Gulfood 2026: курс на підкорення ринку MENA
- ALVIVA GROUP збільшує площу посівних земель на 26% завдяки розмінуванню та рекультивації
- КИЇВХЛІБ – володар першої "Срібної кнопки" YouTube в українському фуд-сегменті
Даючи рекламу одночасно у дві газети - "Технополіс" и "Четвер", Ви заощаджуєте гроші, а реклама працює вдвічі ефективніше! Телефони відділу реклами:
(06264) 3-43-68
(06264) 3-57-44
050-855-05-12
Найкоментованіше
- Жінки гідно тримають стрій
1 комментарий - Населений пункт Краматорського району стає все більш актуальною ціллю для ворога
1 комментарий
Опитування
Результати: 70
Как уже сообщал "ТЕХНОПОЛИС", в городе на рекламных щитах появилась информация о том, как среди окружающих выявить «бытового сепаратиста».


Коментарі
Помогите нам кацапам необразованным раззомбироватьс я ! Скиньте видео о том. как у вас хорошо! Как процветает ваша земля! Как у вас прекрасно жить.
Какие чудесные люди находятся в вашем правительстве и раде! На нашем проклятом сикелевТВ про вас одни ужасы показывают!
Помогите нам, загибаемся под кровавым кремлевским режимом!
Так хочется порадоваться за вашу свободу, за ваше процветание!
Помогите с видео материалами! Душат нас дезой!
Расскажите, как Украина, процветающая и демократичная , на всех парах летит в 21 век и по уровню жизни уже давно обогнала сраную рашку!
Пусть ватникам станет стыдно, когда они увидят ошеломляющие достижения Украины!
Пусть ватники и у себя сделают Майдан и тоже начнут процветать и жить с европейским уровнем зарплат и пенсий, как на Украине. Пристыдим сиволапых ватников!
Поборем сикелевскую пропаганду правдивой инфой о ПРОЦВЕТАНИИ Украины!