Краматорчане хотят добраться и до Кобзона |
|
|
||
| ||
Найбільш читане
- Шість людей зазнали поранень через російські атаки Краматорського району
- Населений пункт Краматорського району стає все більш актуальною ціллю для ворога
- Росіяни вбили трьох жителів Краматорська, ще 13 людей зазнали поранень протягом доби у місті та районі
- Внаслідок суботнього авіаудару по Словʼянську загинула родина, яка приїхала до стоматології
- Вночі росіяни ударили ФАБами-250 по Словʼянську і вбили жінку в Краматорську
Останні народні новини
- Три з трьох! Три смаки Sticketti від КИЇВХЛІБ отримали золото Favorite Food&Drinks 2026
- Ріст тарифів необхідно зупинити
- ALVIVA GROUP на Gulfood 2026: курс на підкорення ринку MENA
- ALVIVA GROUP збільшує площу посівних земель на 26% завдяки розмінуванню та рекультивації
- КИЇВХЛІБ – володар першої "Срібної кнопки" YouTube в українському фуд-сегменті
Вигідна пропозиція щодо розміщення реклами.
Даючи рекламу одночасно у дві газети - "Технополіс" и "Четвер", Ви заощаджуєте гроші, а реклама працює вдвічі ефективніше! Телефони відділу реклами:
(06264) 3-43-68
(06264) 3-57-44
050-855-05-12
Даючи рекламу одночасно у дві газети - "Технополіс" и "Четвер", Ви заощаджуєте гроші, а реклама працює вдвічі ефективніше! Телефони відділу реклами:
(06264) 3-43-68
(06264) 3-57-44
050-855-05-12
Найкоментованіше
Опитування
Чи є зараз, на Ваш погляд, сенс у переговорах з росіянами?
Результати: 70
Ні. Перемовини після нашої перемоги - 64.3%
Так. Перемовини допоможуть вирішити конфлікт - 35.7%
Результати: 70
Писать о «традиционном вече», честное слово, поднадоело. Одно удивляет – как не надоело одним и тем же краматорчанам тратить свое время.
Коментарі
Этим людям не нужен прогресс в жизни города и страны в целом. Им достаточно самолюбования. Единтвенное обидно,что эти люди себя называют представителями всего города, громадой.
ты посмотри его выступления поличические за два прошедших года, "донбассовцы особый народ, украинцы - гавно", ...
прямые призывы к тому, что произошло, к восстанию
никаким почетным гражданином на территории Украины он быть не может, он почетный гражданин ДНР, не Украины
тут и обсуждать нечего,
А можно было бы уже обратиться от имени громады и потребовать провести ревизию выделяемых государственных субвенций, чтобы убедиться – мздоимство и казнокрадство – вещи в нашем государстве неистребимые.
ну давай, организуй альтернативную громаду, и борись за простой народ,
страшно?