Як влаштувати в школу дитину з числа ВПО |
Шановні читачі! "Технополіс" реалізує проєкт «Ми на зв’язку», в рамках якого працює «гаряча лінія» для звернень мешканців Донеччини та всіх регіонів України. Маємо кілька питань, які можна об’єднати за тематикою, - це освіта. Так, при переїзді через війну чи інші обставини, питання навчання дитини стає дуже актуальним. Діти, які були вимушені покинути рідну місцевість де розгорнулися бойові дії отримали статус ВПО (внутрішньо переміщеної особи). Як влаштувати їх в школу та, які документи потрібні для цього? Хто має право на першочергове зарахування до школи дитини зі статусом ВПО? Розглянемо основні моменти.
З наступного навчального року діти переселенців повернуться до навчання в шкільних класах за новим місцем проживання — там, де дозволяють безпекові умови. З 1 вересня 2025 року діти переселенців будуть навчалися офлайн у школах за місцем фактичного перебування (там, де дозволятимуть безпекові умови). “Очне навчання забезпечить дітям якісну освіту, інтеграцію в нову громаду, розвиток м’яких навичок та індивідуальний підхід учителя”, — йдеться на сторінці міністерства. Як перевести дитину в школу за місцем проживання: • у школі, де дитина навчається дистанційно, дізнайтеся про зміни в освітньому процесі з початку нового навчального року; • далі на сайті Інституту освітньої аналітики перевірте, чи є вільні місця у школі за новою адресою, куди ви плануєте перевести дитину; • якщо місця є, подайте заяву до обраного закладу освіти та повідомте школу, де дитина навчається дистанційно, про переведення; • останній крок — директор школи, де дитина вчиться дистанційно, має оформити переведення до нового закладу. Якщо ж вільних місць немає, продовжуйте навчання дистанційно, але обовʼязково надайте директору вашої школи підтвердження відсутності місць, зокрема і з покликанням на сайт Інституту освітньої аналітики. Школа підтвердить дистанційне навчання наказом. Якщо у вас виникають питання, ви можете звернутися до Міністерства освіти та науки України: Електронна пошта: ez@mon.gov.ua Телефони: +38 (044) 481-47-57, +38 (044) 481-47-65 Дотримуючись цих порад, ви можете легко організувати навчання вашої дитини, навіть якщо ви вимушені залишити рідний дім.
Друзі!
Долучайтеся до проєкту «Ми на зв’язку». Наша редакція завжди відкрита до ваших питань!
Канали зв'язку з «Технополісом»:
• Номер "гарячої лінії": + 380 96 473 2012
• Telegram-бот з можливістю зареєструвати звернення: @my_na_zviazku_bot
• Електронна пошта: my_na_zviazku@ukr.net
«Цей матеріал підготовлено за ініціативи Національної спілки журналістів України в межах Проєкту Ukrainian Media Fund з підтримки незалежних місцевих медіа в Україні за сприяння The German Marshall Fund of the United State |
||
| ||
Найбільш читане
- Наслідки ворожих авіаударів по Краматорську: пошкоджено понад 30 будинків та ветеринарну клініку
- Жителя Краматорського району засудили за ухилення від мобілізації
- На війні загинув хірург-доброволець із Краматорська
- Ворог обстріляв Краматорськ - є поранені (ФОТО)
- За добу обстрілів у трьох містах Краматорського району пошкоджено більше 20 будинків
Останні народні новини
- Онлайн шахрайства через месенджер Viber
- Стоматологічні кабінети зроблять більш доступними для людей з інвалідністю.
- Суперлюдяність в тренді! Сінево та Superhumans звітують про перші результати партнерства
- Коли голова правління ГО СГТ «Вітерець» виконає рішення суду?
- Відновлюємо чемпіонат України з кросмінтону
Даючи рекламу одночасно у дві газети - "Технополіс" и "Четвер", Ви заощаджуєте гроші, а реклама працює вдвічі ефективніше! Телефони відділу реклами:
(06264) 3-43-68
(06264) 3-57-44
050-855-05-12
Найкоментованіше
Опитування
Результати: 70
Погода у Краматорську
вологість:
тиск:
вітер: