Донецькі пропагандисти зліпили фейк про підтримку "ДНР" італійцями |
Черговий фейк зліпили у прямому значенні цього слова на TG-каналі "Донбасс решает". "Канал постачання здобутих на Донбасі новин", як він сам себе називає, продемонстрував, що "здобувачі новин" вміють користуватися фотошопом. Якщо точніше, погано вміють користуватися фотошопом. Бо неправдоподібність "здобутої на Донбасі новини" видно неозброєним оком. А озброєним тим більше. На щастя є такі ресурси, які допомагають розібрати картинку на молекули. У цьому фейку смішне все від початку до кінця, починаючи з незграбно зробленого "фото" до посилання на його "джерело". Приводом для фейку став матч Ліги чемпіонів, у якому італійська "Болонья" приймала донецький "Шахтар".
Скріншот з з TG-каналу "Донбасс решает"
Насправді ж транспарант "Досить українських бомб на Донецьк!" побачили тільки підписники TG-каналу "Донбасс решает". Аналізатор фото https://29a.ch/photo-forensics/#forensic-magnifier показав, що це не мешканці Болоньї прикріпили транспарант на міст, а фейкороби наліпили його поверх фото мосту.
До речі, зовсім не факт, що це взагалі міст на в'їзді до Болоньї. Далі фейкороби спробували образити "Шахтар", назвавши його бомжуючим. Але ж футбольний клуб "Шахтар" хоч і не знаходиться в Донецьку, має можливість грати в усіх світових і європейських турнірах на відміну від тих же російських футбольних клубів, яким це заборонено. Про футбол у невизнаній "ДНР" нічого й казати. Там проходять турніри на кшталт ось таких:
Скріншот з TG-каналу "ЧП Донецк Z"
Важко уявити собі, що серед цього збіговиська мав би грати "Шахтар". Ну, й вишенькою на торті в цій нісенітниці можна вважати джерело, з якого нібито взято "фото". А чи може взагалі існувати джерело неіснуючого фото? Певно, що ні. Тому "джерелом" "фото" вказано ...Саратовський будинок одягу. Саме під такою назвою "La terza ROMA" там зареєстровано торгівельну марку. Ніяких ЗМІ з такою назвою не існує, тим більше в Італії. La terza ROMA - в перекладі з італійської означає третій Рим, а він в Італії один. Що стосується Третього Риму як теологічної й політичної концепції, то навряд чи є якийсь зв'язок між нею і фейком. Не той масштаб.
ВисновокПроросійські пропагандисти хотіли видати бажане за дійсне - підтримку цивілізованими країнами невизнаної псевдодержави. Не змогли. Теоретично чи міг такий транспарант висіти у Болоньї? Чому ні? Але навіть якби таке й трапилось, це не означало б, що Італія підтримує Росію, як це робить, наприклад, Північна Корея. Ще одна мета фейку - поміняти місцями агресора і жертву, що виглядає відвертим лицемірством. Отже, як кажуть, не слід вірити всьому, що бачите в Інтернеті, тим більше за наявності фотошопу і все більшому використанні пропагандистами Штучного Інтелекту.
Ілюстрація з відкритих джерел
|
||
| ||
Найбільш читане
- На що можуть розраховувати пенсіонери з недостатнім стажем?
- Донецькі пропагандисти зліпили фейк про підтримку "ДНР" італійцями
- Краматорськ знову зазнав ворожого обстрілу
- Під час комендантської години мешканці Костянтинівки можуть спуститися в бомбосховища або виїхати за межі області
- «Технополіс» отримав стипендію в рамках програми «Голоси України»
Останні народні новини
- Суперлюдяність в тренді! Сінево та Superhumans звітують про перші результати партнерства
- Коли голова правління ГО СГТ «Вітерець» виконає рішення суду?
- Відновлюємо чемпіонат України з кросмінтону
- Відновлюємо чемпіонат України з кросмінтону
- Безоплатний доступ до сучасної лабораторної діагностики кожному!
Даючи рекламу одночасно у дві газети - "Технополіс" и "Четвер", Ви заощаджуєте гроші, а реклама працює вдвічі ефективніше! Телефони відділу реклами:
(06264) 3-43-68
(06264) 3-57-44
050-855-05-12
Найкоментованіше
Опитування
Результати: 70
Погода у Краматорську
вологість:
тиск:
вітер:
Коментарі