БАЗОВІ НАВИЧКИ ТУРБОТИ ПРО СЕБЕ ТА ІНШИХ |
Як його розпізнати?
Як підтримати себе та близьких?
Довідник «Базові навички турботи про себе та інших» буде корисним для людей, які зазнають впливу стресу, тобто для всіх нас.
Особливо він стане у пригоді, якщо ви спеціаліст служби швидкого реагування (поліція, пожежна, транспортна служба евакуації людей), медичний або соціальний працівник, волонтер, керівник, який надає підтримку працівникам та/або волонтерам.
Довідник базується на матеріалах ВООЗ та є адаптованим посібником «Базові психосоціальні навички. Довідник для осіб, залучених до реагування на COVID-19».
Завантажити довідник «Базові навички турботи про себе та інших» можна нижче:
Довідник Завантажити* *(файл додається) Дізнатися більше, як виявити стрес у себе чи близьких, як підтримати, контролювати і допомогти собі та іншим людям, можна на сайті https://howareu.com/.
З метою покращення психічного здоров’я працівників роботодавець запроваджує культуру піклування про психологічний добробут на робочому місці. Ментальне здоров’я – це психологічний стан, при якому людина може реалізовувати свій потенціал, долати життєві стреси, продуктивно працювати та робити внесок у життя своєї громади. Турбота про ментальне здоров’я так само важлива, як і турбота про фізичний стан, а в період війни та післявоєнний час – це особливий фокус для жінок та чоловіків, що працюють. Психосоціальна підтримка співробітників - є пріоритетною частиною загальної політики безпеки і здоров’я на роботі, готовність роботодавця до її запровадження демонструє прагнення керівника створити психологічно здорове робоче середовище, яке сприятиме продуктивній роботі, особистісному зростанню, психічному і фізичному добробуту працівників. Тепер будь-яке підприємство має можливість запровадити програму психосоціальної підтримки працівників на робочому місці. Основні цілі програми психосоціальної підтримки на робочому місці:• Визнати психосоціальні наслідки війни для людини та сфери праці; • Посилити позиції роботодавця та профспілки як лідерів, орієнтованих на добробут працівників; • Сформувати психологічно безпечне середовище, де принцип конфіденційності й відсутність стигми та дискримінації має пріоритетне значення; • Навчити працівників розпізнавати ознаки психологічних проблем для запобігання появі важких психічних і поведінкових наслідків; • Навчити працівників методам управління стресом та навичкам психологічного відновлення; • Запобігти емоційному та професійному вигоранню працівників; • Навчити працівників навичок надання першої психологічної допомоги; • Надати працівникам доступ до зовнішніх ресурсів фахової психологічної допомоги; • Стати більш відкритими до розмов про ментальне здоров’я та ініціатив щодо психосоціальної підтримки на робочому місці.
На інформаційному порталі Державної служби України з питань праці https://www.pratsia.in.ua/ створений спеціальний розділ - Психосоціальна підтримка на роботі. У разі готовності підприємства до запровадження програми психосоціальної підтримки на робочому місці роботодавець може звернутися за консультацією та практичними порадами до Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань. Зразки документів із запровадження програми психосоціальної підтримки на робочому місці для роботодавців можна переглянути на сайті Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань за посиланням https://smu.dsp.gov.ua/meta/psykhosotsialna-pidtrymka-na-robochomu-mistsi-12/.
|
||
| ||
Найбільш читане
- Внаслідок обстрілу міста в Краматорському районі поранено семеро людей
- Вибухи пролунали у Краматорську й Слов'янську
- Ворог обстріляв Краматорськ ударними дронами: зафіксовано п’ять влучань
- У Костянтинівці та Покровську поранено вісьмох цивільних, в тому числі дитину
- Доба обстрілів Донеччини: у Покровському районі загинули люди, у Краматорському районі - поранені
Останні народні новини
- Онлайн шахрайства через месенджер Viber
- Стоматологічні кабінети зроблять більш доступними для людей з інвалідністю.
- Суперлюдяність в тренді! Сінево та Superhumans звітують про перші результати партнерства
- Коли голова правління ГО СГТ «Вітерець» виконає рішення суду?
- Відновлюємо чемпіонат України з кросмінтону
Даючи рекламу одночасно у дві газети - "Технополіс" и "Четвер", Ви заощаджуєте гроші, а реклама працює вдвічі ефективніше! Телефони відділу реклами:
(06264) 3-43-68
(06264) 3-57-44
050-855-05-12
Найкоментованіше
Опитування
Результати: 70
Погода у Краматорську
вологість:
тиск:
вітер: