Підприємець із Добропілля отримав грант на розвиток медичного центру |
Програма «Власна справа» продовжує сприяти розвитку підприємництва на Донеччині. Так, завдяки отриманому гранту підприємець із Добропілля Віталій Маслаков зміг розширити власний бізнес та створив нові робочі місця.
У 2018 році він відкрив приватний медичний центр, який наразі відвідують не лише мешканці Добропілля, а й жителі інших населених пунктів. Підприємець є надійним партнером Добропільського міського центру зайнятості та активним учасником різних програм, які реалізує служба.
Віталій вважає, що бізнес повинен постійно розвиватись та удосконалюватись. Підприємець мав бажання розширити перелік медичних послуг. Тому, коли він дізнався про грантову програму «Власна справа», не вагаючись вирішив взяти у ній участь. Фахівці центру зайнятості надали підприємцю консультації та поради щодо підготовки заявки та складання бізнес-плану.
Віталій вдало пройшов співбесіду та через деякий час отримав грант. На ці кошти підприємець закупив необхідне обладнання та створив сучасний функціональний гінекологічний кабінет. Також він виконав одну з головних умов програми "Власна справа" – створив два нових робочих місця та працевлаштував безробітних осіб, які перебували на обліку в центрі зайнятості. Підприємець також планує скористатися фінансовою підтримкою від служби зайнятості, яка передбачає компенсацію єдиного внеску.
Успішний та розвинений бізнес – це робочі місця, сплачені податки, а значить – розвиток економіки регіону.
Дізнатися більше про умови та порядок участі у грантовій програмі "Власна справа" можна за посиланням: https://t1p.de/fpxro або за телефоном call-центру Донецького обласного центру зайнятості: 0-800-33-61-67. |
||
| ||
Найбільш читане
- Росіяни скинули авіабомбу на місто в Краматорському районі - п’ятеро цивільних зазнали поранень
- Залізничний вузол Краматорського району внаслідок обстрілу втратив адмінбудівлю
- За добу обстрілів Краматорського району поранено трьох мешканців Лиману
- Дитину з Краматорського району врятувала евакуація (ВІДЕО)
- Доба обстрілів Краматорського району обернулася низкою пожеж (ФОТО)
Останні народні новини
- Суперлюдяність в тренді! Сінево та Superhumans звітують про перші результати партнерства
- Коли голова правління ГО СГТ «Вітерець» виконає рішення суду?
- Відновлюємо чемпіонат України з кросмінтону
- Відновлюємо чемпіонат України з кросмінтону
- Безоплатний доступ до сучасної лабораторної діагностики кожному!
Даючи рекламу одночасно у дві газети - "Технополіс" и "Четвер", Ви заощаджуєте гроші, а реклама працює вдвічі ефективніше! Телефони відділу реклами:
(06264) 3-43-68
(06264) 3-57-44
050-855-05-12
Найкоментованіше
Опитування
Результати: 70
Погода у Краматорську
вологість:
тиск:
вітер: