Пастор трьох церков робив ухилянтів дияконами і допомагав виїхати за кордон |
Жовківський районний суд виніс вирок пастору, який переправляв чоловіків призовного віку за кордон під виглядом дияконів євангельської церкви. Суд призначив йому 5 років в’язниці, але замінив відбування покарання дворічним іспитовим строком.
Про це йдеться в реєстрі судових рішень. Як вказано у вироку, 31-річний мешканець Кривого Рогу протягом минулого та поточного років організував схему з незаконного переправлення чоловіків призовного віку до Польщі. Він надавав документи до Державної служби України з етнополітики та свободи совісті про належність ухилянтів до релігійних громад як священнослужителів та дияконів. Таким чином пастор переправив за кордон щонайменше 10 чоловіків. Діяльність пастора-первізника правоохоронці викрили у серпні 2023 року. Обвинувачений сів із клієнтом в автобус Львів-Варшава, щоб супроводити його через державний кордон. При перевірці документів на пункті пропуску «Рава-Руська — Хребене» його затримали.
За даними вироку, йдеться про Петра Кіма, який є пастором 3 різних релігійних організацій. За кордон ухилянти виїздили як “диякони” релігійної громади Християнської Церкви Віри Євангельської “Небесний Дар”, об’єднання “Дім Хліба” Християнських Євангельських церков у Кривому Розі, релігійної громади Християнської Церкви “Нове покоління” у місті Кам’янка-Дніпровська. Обвинувачений свою вину у скоєнні інкримінованого йому кримінального правопорушення визнав повністю та попросив суд затвердити угоду про визнання винуватості з прокурором. Оскільки фігурант справи раніше не судимий і має активну громадянську позицію, що полягає у волонтерській діяльності, його засудили до 5 років позбавлення волі умовно, звільнивши з іспитовим строком 2 роки. |
||
| ||
Найбільш читане
- Росіяни скинули авіабомбу на місто в Краматорському районі - п’ятеро цивільних зазнали поранень
- Залізничний вузол Краматорського району внаслідок обстрілу втратив адмінбудівлю
- За добу обстрілів Краматорського району поранено трьох мешканців Лиману
- Дитину з Краматорського району врятувала евакуація (ВІДЕО)
- Доба обстрілів Краматорського району обернулася низкою пожеж (ФОТО)
Останні народні новини
- Суперлюдяність в тренді! Сінево та Superhumans звітують про перші результати партнерства
- Коли голова правління ГО СГТ «Вітерець» виконає рішення суду?
- Відновлюємо чемпіонат України з кросмінтону
- Відновлюємо чемпіонат України з кросмінтону
- Безоплатний доступ до сучасної лабораторної діагностики кожному!
Даючи рекламу одночасно у дві газети - "Технополіс" и "Четвер", Ви заощаджуєте гроші, а реклама працює вдвічі ефективніше! Телефони відділу реклами:
(06264) 3-43-68
(06264) 3-57-44
050-855-05-12
Найкоментованіше
Опитування
Результати: 70
Погода у Краматорську
вологість:
тиск:
вітер: