Манікюр - символ багатства та розкоші |
Красі рук завжди приділялась особлива увага. 5000 року до нашої ери жінки Індії прикрашали кінчики пальців хною. У Стародавньому Китаї вперше фарбувати нігті почали приблизно 3200 року до нашої ери. До складу суміші входили бджолиний віск, яєчні білки, смола гуміарабік та желатин. А за кольори відповідали рослинні барвники з орхідей та троянд – подрібнені пелюстки створювали відтінки червоного та рожевого. Щоб досягти належного ефекту, розчин наносили на кілька годин або на ніч. У цей час у Стародавньому Єгипті теж фарбували нігті, насамперед для позначення соціального статусу. Багаті люди використовували темніші відтінки. Цариця Клеопатра, наприклад, фарбувала нігті у теракотовий колір за допомогою хни.
У 600 році до нашої ери довгі нігті стали вважатися символом багатства та розкоші. За часів Чжоу в Китаї і жінки, і чоловіки відрощували їх, щоб показати приналежність до вищого стану. Свої нігті вони захищали наперстками із золота чи срібла та дорогоцінного каміння. Це не лише вказувало на відсутність брудної роботи, а й говорило про здоров'я людини. Згодом у кожної китайської династії з'явився свій відмінний колір. Так, за часів Чжоу робили манікюр золотим та срібним, а за часів династії Мін обирали червоний та чорний. Нагадаємо, експерти назвали найкорисніший хліб. |
||
| ||
Найбільш читане
- На що можуть розраховувати пенсіонери з недостатнім стажем?
- Донецькі пропагандисти зліпили фейк про підтримку "ДНР" італійцями
- Учасник бойових дій просить допомогти бажаючим мобілізуватись до ЗСУ
- У Краматорському районі за добу обстрілів знову загинула людина, є поранені
- Під час комендантської години мешканці Костянтинівки можуть спуститися в бомбосховища або виїхати за межі області
Останні народні новини
- Суперлюдяність в тренді! Сінево та Superhumans звітують про перші результати партнерства
- Коли голова правління ГО СГТ «Вітерець» виконає рішення суду?
- Відновлюємо чемпіонат України з кросмінтону
- Відновлюємо чемпіонат України з кросмінтону
- Безоплатний доступ до сучасної лабораторної діагностики кожному!
Даючи рекламу одночасно у дві газети - "Технополіс" и "Четвер", Ви заощаджуєте гроші, а реклама працює вдвічі ефективніше! Телефони відділу реклами:
(06264) 3-43-68
(06264) 3-57-44
050-855-05-12
Найкоментованіше
Опитування
Результати: 70
Погода у Краматорську
вологість:
тиск:
вітер: