Злочинна група експлуатувала громадян України на території Франції |
Учасники злочинного угруповання розробили схему з одержання стабільних незаконних прибутків від торгівлі людьми. Зловмисники протягом 2020-2021 років підшукували людей та, використовуючи їх уразливий стан, відправляли до країн ЄС з метою втягнення у злочинну діяльність.
За даними слідства, ділки завербували понад 40 громадян України, перемістили їх до Франції та, використовуючи підневільний стан потерпілих, примушували отримувати статус біженців.
Після того, як потерпілі отриували банківські картки, призначені для нарахування та отримання грошових виплат, що призначаються для осіб, які звернулись за отриманням статусу біженця на період проведення перевірки такого звернення, злочинці відбирали їх з метою подальшого привласнення вказаних коштів.
За співпраці та тісної взаємодії з компетентними органами Французької Республіки злочинну схему викрито. Загалом на території України затримано 16 учасників злочинної діяльності, ще 9 – затримано у Франції. До складу злочинної групи входили громадяни України та Молдови.
Наразі інших трьох учасників ОЗГ оголошено у розшук, тривають заходи щодо встановлення їх місцезнаходження та затримання. Стосовно ще 11 осіб обвинувальні акти скеровано до суду раніше. Нагадаємо, судитимуть банду, яка майже на мільйон гривень продала гуманітарну допомогу для ЗСУ. |
||
| ||
Найбільш читане
- Росіяни скинули авіабомбу на місто в Краматорському районі - п’ятеро цивільних зазнали поранень
- Залізничний вузол Краматорського району внаслідок обстрілу втратив адмінбудівлю
- За добу обстрілів Краматорського району поранено трьох мешканців Лиману
- Дитину з Краматорського району врятувала евакуація (ВІДЕО)
- Доба обстрілів Краматорського району обернулася низкою пожеж (ФОТО)
Останні народні новини
- Суперлюдяність в тренді! Сінево та Superhumans звітують про перші результати партнерства
- Коли голова правління ГО СГТ «Вітерець» виконає рішення суду?
- Відновлюємо чемпіонат України з кросмінтону
- Відновлюємо чемпіонат України з кросмінтону
- Безоплатний доступ до сучасної лабораторної діагностики кожному!
Даючи рекламу одночасно у дві газети - "Технополіс" и "Четвер", Ви заощаджуєте гроші, а реклама працює вдвічі ефективніше! Телефони відділу реклами:
(06264) 3-43-68
(06264) 3-57-44
050-855-05-12
Найкоментованіше
Опитування
Результати: 70
Погода у Краматорську
вологість:
тиск:
вітер: