Хто з українців може розраховувати на грошову допомогу від ООН |
Право на таку виплату мають не лише переселенці, а й ті українці, які не залишали своїх домівок, проте виносять на своїх плечах усі тягарі війни.
Таким чином, окрім переселенців, таку допомогу можуть отримати ще й жителі дев'яти областей: Дніпропетровської, Полтавської, Сумської, Одеської, Чернігівської, Запорізької, Харківської, Черкаської та Кіровоградської.
При розгляді заявок надаватимуть пріоритет сім'ям з дітьми, а також сім'ям, в яких є інвалід, або одиноким людям, які мають інвалідність. Словом, насамперед допомагатимуть тим, кому зараз найважче. Як подати заявку на отримання допомоги 2200 гривень від ООН Заявку можна подати до будь-якого з регіональних центрів цієї благодійної організації. Адреси регіональних центрів можна дізнатися за таким посиланням: https://help.unhcr.org/ukraine/uk/multi-purpose-cash-assistance-programme-for-idps/ Крім того, адресу центру можна дізнатися за телефоном: 0800307711.
Щоб подати заявку, знадобляться такі документи:
паспорт, ІПН, номер банківської карти, свідоцтво про народження дитини (якщо є дитина), документ про інвалідність (за наявності). В організації також наголошують, що її фахівці, які спілкуються з отримувачем допомоги, ніколи не намагаються вивідати у нього жодних банківських секретів. Зокрема, ніколи не питають СVV банківської картки. Тому громадян закликають уникати сумнівних ділків, які видають себе за членів благодійних організацій та намагаються вивідати банківські реквізити. Раніше повідомлялось про зниження зарплат військовим. |
||
| ||
Найбільш читане
- Росіяни скинули авіабомбу на місто в Краматорському районі - п’ятеро цивільних зазнали поранень
- Залізничний вузол Краматорського району внаслідок обстрілу втратив адмінбудівлю
- За добу обстрілів Краматорського району поранено трьох мешканців Лиману
- Дитину з Краматорського району врятувала евакуація (ВІДЕО)
- Доба обстрілів Краматорського району обернулася низкою пожеж (ФОТО)
Останні народні новини
- Суперлюдяність в тренді! Сінево та Superhumans звітують про перші результати партнерства
- Коли голова правління ГО СГТ «Вітерець» виконає рішення суду?
- Відновлюємо чемпіонат України з кросмінтону
- Відновлюємо чемпіонат України з кросмінтону
- Безоплатний доступ до сучасної лабораторної діагностики кожному!
Даючи рекламу одночасно у дві газети - "Технополіс" и "Четвер", Ви заощаджуєте гроші, а реклама працює вдвічі ефективніше! Телефони відділу реклами:
(06264) 3-43-68
(06264) 3-57-44
050-855-05-12
Найкоментованіше
Опитування
Результати: 70
Погода у Краматорську
вологість:
тиск:
вітер: