БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ У ВОЄННИЙ ЧАС: ВИЇЗД З ДИТИНОЮ ЗА КОРДОН |
Як розповіла очільниця Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Ірина СВИСТУН, новий розділ «У воєнний час» онлайн-посібнику «Довідник безбар’єрності», розроблений за ініціативи першої леді Олени Зеленської, дає поради для різних верств населення, зокрема для батьків щодо виїзду дітей за кордон під час війни. В умовах воєнного стану вимоги для перетину малечою кордону є спрощеними. Не потрібна нотаріальна згода одного з батьків, що було обов’язковим у мирний час. Достатньо свідоцтва про народження дитини або її закордонного паспорта, навіть якщо він протермінований. Якщо цих документів немає, один з батьків може внести інформацію про дитину в свій паспорт. Для цього потрібно звернутися до найближчого територіального підрозділу Державної міграційної служби України. Відповідна відмітка у паспорті посвідчує особу дитини, підтверджує її українське громадянство і дозволяє вивезти її за кордон. У разі, якщо документів немає взагалі або дитина є іноземцем, прикордонники приймають копії документів, які є, або будь-які інші докази підтвердження її особи. Якщо дитину супроводжує хтось із родичів, наприклад, тітка, бабуся, повнолітня сестра, вітчим, їм потрібно мати з собою: • документи, які змогли б підтвердити родинні зв’язки з дитиною • або посвідчену згоду від одного з батьків, із зазначенням, що саме ця особа вивозить дитину за кордон Якщо дітей супроводжують не родичі, то прикордонники вивчають кожну ситуацію окремо. Варто зазначити, що з 16 років неповнолітній може перетнути кордон самостійно. Більше корисної інформації у «Довіднику безбар’єрності» - https://bf.in.ua. Раніше повідомлялось про нові правила щодо житлових субсидій, які запрацюють з 1 лютого.
|
||
| ||
Найбільш читане
- Росіяни скинули авіабомбу на місто в Краматорському районі - п’ятеро цивільних зазнали поранень
- Залізничний вузол Краматорського району внаслідок обстрілу втратив адмінбудівлю
- Дитину з Краматорського району врятувала евакуація (ВІДЕО)
- За добу обстрілів Краматорського району поранено трьох мешканців Лиману
- Доба обстрілів Краматорського району обернулася низкою пожеж (ФОТО)
Останні народні новини
- Суперлюдяність в тренді! Сінево та Superhumans звітують про перші результати партнерства
- Коли голова правління ГО СГТ «Вітерець» виконає рішення суду?
- Відновлюємо чемпіонат України з кросмінтону
- Відновлюємо чемпіонат України з кросмінтону
- Безоплатний доступ до сучасної лабораторної діагностики кожному!
Даючи рекламу одночасно у дві газети - "Технополіс" и "Четвер", Ви заощаджуєте гроші, а реклама працює вдвічі ефективніше! Телефони відділу реклами:
(06264) 3-43-68
(06264) 3-57-44
050-855-05-12
Найкоментованіше
Опитування
Результати: 70
Погода у Краматорську
вологість:
тиск:
вітер: