Як правильно обрати комутатор? |
Основу будь-якої локальної мережі, в невеликому офісі чи на підприємстві, становить комутатор чи як його ще називають, світч. Його головна функція — поєднувати всі пристрої в єдину мережу, за допомогою спеціальних мережевих кабелів. Сучасні комутатори відрізняються розширеним набором функцій, котрі значно полегшують роботу системного адміністратора та покращують роботу пристроїв у локальній мережі. Керований чи некерований комутатор?Це одна з найперших характеристик, на яку потрібно звертати увагу. До другої групи належать пристрої без можливості ручного керування, все управління в них відбувається автоматично, комутатор сам координує передачу даних. В цій групі привертає до себе увагу некерований комутатор TP-Link TL-SG1048, створений як недороге, проте продуктивне рішення для організації локальних мереж робочих груп. В комутаторі встановлено 48 інтерфейсів класу GE, з підтримкою можливості визначення типу та довжини кабелю. Важлива перевага комутатора — технологія енергозбереження, котра автоматично регулює споживання електрики згідно з параметрами мережі. Керовані комутатори є більш досконалими, адже відкривають перед системним адміністратором можливість керування, тоншого налаштування. В цій категорії вартий уваги Switch USW-PRO-24, оснащений 24 портами. Це досить потужний та універсальний інструмент, котрий дозволяє розгортати широкосмугові мережі на середніх та крупних підприємствах. Комутатор володіє широким набором мережевих інтерфейсів, котрі дозволяють досить гнучко керувати всіма мережами. Також комутатор має власний графічний інтерфейс, завдяки якому керування всім пристроєм та мережею максимально спрощено. UniFi Network Controller та мобільний додаток UniFi Network дозволяють налаштовувати та контролювати практично всі функції комутатора. Важливі функції керуванняДля полегшення керування світчем, у деяких моделях передбачені спеціальні технології та функції, зокрема:
Коли адміністратор під'єднується через з'єднання SSH, то отримує захищений протокол передачі даних. Далі всі налаштування відбуваються через командний рядок комутатора. Telnet-доступ — за цим протоколом адміністратор під'єднується до консольного порту, після чого отримує доступ до командного рядка. Цей протокол не гарантує повний захист під час передачі даних, тому використовується лише для поточного налаштування. Веб-інтерфейс лишається найзручнішим варіантом налаштування, адже дозволяє контролювати пристрій з будь-якого браузера. SNMP-протокол дає можливість адміністратора налаштувати та контролювати декілька пристроїв у мережі з одного комп'ютера. Важливою функцією для перевірки справності пристрою є віддзеркалення, котре дозволяє перевірити справність цілої мережі та окремих її ділянок. Для цього адміністратор відправляє однакову інформацію на всі комп'ютери.
|
||
| ||
Найбільш читане
- Внаслідок обстрілу міста в Краматорському районі загинула людина, троє людей отримали поранення
- Виплати ВПО. Чому допомогу не продовжено автоматично
- Як подати оголошення про втрату документів
- Взято під варту мешканку Краматорського району, яка допомагала росіянам на Лиманському напрямку
- Соціальний автобус Святогірськ - Краматорськ з’явиться на маршруті 28 листопада
Останні народні новини
- Стоматологічні кабінети зроблять більш доступними для людей з інвалідністю.
- Суперлюдяність в тренді! Сінево та Superhumans звітують про перші результати партнерства
- Коли голова правління ГО СГТ «Вітерець» виконає рішення суду?
- Відновлюємо чемпіонат України з кросмінтону
- Відновлюємо чемпіонат України з кросмінтону
Даючи рекламу одночасно у дві газети - "Технополіс" и "Четвер", Ви заощаджуєте гроші, а реклама працює вдвічі ефективніше! Телефони відділу реклами:
(06264) 3-43-68
(06264) 3-57-44
050-855-05-12
Найкоментованіше
Опитування
Результати: 70
Погода у Краматорську
вологість:
тиск:
вітер: